" אם אתה משנה את הדרך שבא אתה מסתכל על העולם – העולם עצמו משתנה "

ד"ר ויין וולטר דייר

מסגור קופסא

כאשר מדובר בעיצוב פנים מודרני, מסגרת זו הינה המועדפת על מעצבי הפנים והסטייליסטים מכיוון שמחד המסגרת היא דקה ואלגנטית אולם מאידך מעניקה, עקב ממד העומק, נופך דרמטי ליצירת האמנות.

המסגרות שלנו עשויות עץ טבעי בלבד בצביעת תנור איכותית, כאשר ניתן לקבלן בכל צבע בכיסוי מלא וחלק או בכיסוי המדגיש את טקסטורת העץ.

המסגרות יכולות להגיע עם או בלי פספרטו (הפספרטו עצמו יכול להיות מודפס, כפול, משולש וכיו"ב) וההדפס יכול להיות מוצמד לפנים המסגרת או בעומקה (מומלץ).

מסגור מרחף

מסגור זה מתאים כאשר רוצים להדגיש הדפס על קלף, תעודה, נייר, פפירוס ואף תמונה "רגילה" ללא כל מסגרת שהיא באופן שיעניק לצופה הרגשה קלילה ואוורירית.

במסגור זה ההדפס כלוא למעשה בין שני לוחות זכוכית או פרספקס, ללא כל מסגרת היקפית התוחמת את ההדפס.

משום כך מתאים סוג מסגור זה יותר להדפסים בעלי מאפיינים גראפיים, כגון קליגרפיה, תעודה , מפות, איור או רישום וכן גם לצילומי טבע ופחות מתאים לאמנות קלאסית וצילומי פורטרט.

מסגור צף

כאשר רוצים להקנות לציורי והדפסי קנבס הרגשה אוורירית ועכשווית, המסגור הצף הינו בחירה נהדרת. מסגרות אלה מחקות את המראה של אמנות המוצגת בגלריה, שם סוגים אלה של מסגרות הם הדרך המועדפת להציג אמנות.

בסוג מסגור זה, המסגרת אינה מכסה את ההדפס, אלא מקיפה אותו ומעניקה לצופה הרגשה שהאמנות "מרחפת" בתוך המסגרת, מבלי לגעת בה. באופן זה אנו מקבלים הרגשה חזותית מעניינת ותחושה המגבירה את האפקט התלת ממדי של המיסגור וזאת תוך הבלטת האמנות עצמה באופן מירבי.

המסגרות הצפות יכולות להיות עשויות מעץ או מתכת ולהגיע במגוון של רוחבים וגבהים,

מסגור קלאסי

להרגשה יוקרתית וחמימה המסגור הקלאסי הינו המתאים ביותר להעצמת האמנות המצוירת או המודפסת אותה רוצים להדגיש. 

מגוון החומרים הינו רחב ביותר, החל במסגרות פלסטיק איכותיות, דרך מסגרות מתכתיות ועד למסגרות עץ כמובן, במגוון רב של גימורים וצבעים. במסגור זה אנו ממליצים תמיד על פספרטו, כאשר צבעי המסגרת והפספרטו יותאמו על ידי המומחים שלנו באופן מיטבי לאמנות.

לבסוף, ניתן לבחור בין זיגוג פרספקס לזכוכית, במגוון של רמות איכות, החל מזיגוג רגיל ועד לזיגוג ברמה מוזיאלית.